O Kancelarii

Z sukcesami pomagamy naszym Klientom w uzyskaniu należnej, tj., odpowiadającej wszystkim poniesionym szkodom, rekompensaty, zapewniając kompleksową obsługę postępowań odszkodowawczych.


Współpracujemy z prawnikami, rzeczoznawcami majątkowymi, geodetami a także biegłymi innych specjalizacji, którzy posiadają szeroką wiedzę i bogate doświadczenie w prowadzeniu spraw odszkodowawczych związanych m. in. z wywłaszczeniami nieruchomości i realizacją inwestycji infrastrukturalnych.

Posiadana wiedza i zdobyte doświadczenie są gwarancją sukcesu naszych Klientów. Cechuje nas profesjonalizm i indywidualne podejście do sprawy każdego Klienta. Naszą dewizą jest odważne myślenie, wychodzenie ponad utarte schematy, innowacyjne podejście do wykonywanych zadań, poszukiwanie optymalnych rozwiązań.

Proponujemy uczciwe i przejrzyste warunki współpracy. Zakres naszych obowiązków, stawki wynagrodzenia i kwestie związane z ponoszeniem opłat ustalamy indywidualnie w umowie zawieranej z każdym Klientem.

Nasi specjaliści pozostają do Państwa dyspozycji na terenie całego kraju.

Decydując się na współpracę, macie Państwo pewność, iż z najwyższą starannością, podejmiemy wszelkie możliwe działania niezbędne do uzyskania satysfakcjonującego odszkodowania.

W każdej obsługiwanej przez Nas sprawie zapewniamy profesjonalną opiekę prawników, których wiedza i doświadczenie są gwarancją tego, że wszystkie szkody poniesione przez naszych Klientów zostaną należycie zrekompensowane.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z bezpłatnej konsultacji prawnej!