Blog

Wybrano najkorzystniejszą ofertę na budowę S11 Oborniki – Poznań

Jak podaje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad najkorzystniejszą ofertę na budowę drogi ekspresowej S11 na odcinku Oborniki – Poznań wraz z obwodnicą Obornik złożyło konsorcjum firm Mirbud S.A. i Kobylarnia S.A.

Podpisanie umowy z wykonawcą będzie możliwe w II kwartale 2024 roku, lecz warunkiem koniecznym jest brak odwołań od rozstrzygnięcia oraz pozytywny wynik kontroli Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych.

Docelowo droga będzie miała dwie jezdnie po dwa pasy ruchu. Połączy się z tzw. zachodnią obwodnicą Poznania. W ramach inwestycji do wykonania są dwa węzły drogowe: Oborniki i Chludowo, a także 37 obiektów inżynierskich, w tym wiadukty w ciągu trasy głównej, mosty, przejścia dla zwierząt oraz przejścia pod drogą ekspresową. Wykonane zostaną dodatkowe jezdnie do obsługi ruchu z terenów przyległych, dwa miejsca obsługi podróżnych oraz obwód utrzymania drogi.

Na realizację inwestycji wykonawca będzie miał 39 miesięcy od dnia podpisania umowy (z wyłączeniem okresów zimowych).

=========================================================================

Nasi Doradcy udzielą Państwu kompletnych i rzetelnych informacji na temat planowanej inwestycji oraz przysługujących Państwu uprawnieniach, wyjaśnią krok po kroku jak z nich korzystać aby odpowiednio zadbać o własny interes – nie interes inwestora, korporacji budowlanych czy innych podmiotów zaangażowanych w realizację inwestycji (współpracę z inwestorem).

 

 
(grafika: GDDKiA)

NZ6_4050_s-300x200

Daniel Leyk

Z sukcesami pomagamy naszym Klientom w uzyskaniu należnej, tj. odpowiadającej wszystkim poniesionym szkodom, rekompensaty, zapewniając kompleksową obsługę postępowań odszkodowawczych.

Udostępnij wpis

Inne wpisy