Blog

coraz bliżej realizacji drogi ekspresowej S19 Czarna Białostocka – Białystok Północ

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podpisała umowę na projekt i budowę kolejnego odcinka drogi ekspresowej S19 w województwie podlaskim, tj. Czarna Białostocka – Białystok Północ. Wykonawcą będzie polskie przedsiębiorstwo budowlane Unibep S.A.

W ramach podpisanej umowy wykonawca zobowiązany jest do opracowania projektu budowlanego, uzyskania niezbędnych decyzji administracyjnych a następnie wykonania prac budowlanych. Dwujezdniowa droga ekspresowa poprowadzona będzie w przybliżeniu śladem istniejącej drogi krajowej nr 19, ale już jako zupełnie nowa trasa w ramach której powstanie między innymi 20 obiektów inżynierskich oraz węzeł „Wasilków”.

Zgodnie z harmonogramem przyjętym przez inwestora wydanie decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej (decyzji ZRID), planowane jest na III kwartał 2025 roku. Termin oddania drogi do ruchu to koniec 2027 roku.

=========================================================================

Nasi Doradcy udzielą Państwu kompletnych i rzetelnych informacji na temat planowanej inwestycji oraz przysługujących Państwu uprawnieniach, wyjaśnią krok po korku jak z nich korzystać aby odpowiednio zadbać o własny interes – nie interes inwestora, korporacji budowlanych czy innych podmiotów zaangażowanych w realizację inwestycji (współpracę z inwestorem).

 

 

(źródło: GDDKiA)

NZ6_4050_s-300x200

Daniel Leyk

Z sukcesami pomagamy naszym Klientom w uzyskaniu należnej, tj. odpowiadającej wszystkim poniesionym szkodom, rekompensaty, zapewniając kompleksową obsługę postępowań odszkodowawczych.

Udostępnij wpis

Inne wpisy