Blog

ZRID dla kolejnego odcinka drogi ekspresowej S6 w woj. pomorskim

Kolejna, długo wyczekiwana inwestycja niebawem stanie się faktem. Wojewoda Pomorski wydał decyzję o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej (decyzję ZRID) dla drogi ekspresowej S6 na odcinku Słupsk-Bobrowniki.

Decyzji nadano rygor natychmiastowej wykonalności.

Wykonawcą odpowiedzialnym za realizację zadania na tym odcinku jest konsorcjum NDI S.A., NDI SOPOT S.A. oraz Limited Liability Partnership „Todini Central Asia”.

Jak podaje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, w ramach tego zadania zostanie wybudowany odcinek drogi ekspresowej o długości ponad 16 km, na którym powstaną dwa węzły drogowe – Budy i Bobrowniki, Miejsce Obsługi Podróżnych w Paprzycach oraz Obwód Utrzymania Drogowego. Ponadto wykonawca wybuduje 24 obiekty inżynierskie, w tym jedną estakadę, 15 przejść dla zwierząt i 7 wiaduktów.

Z planem orientacyjnym inwestycji możecie się Państwo zapoznać tutaj, po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu telefonicznego i mailowego.

===============================================================================

Nasi Doradcy udzielą Państwu kompletnych i rzetelnych informacji na temat planowanej inwestycji oraz przysługujących Państwu uprawnieniach, wyjaśnią krok po korku jak z nich korzystać aby odpowiednio zadbać o własny interes – nie interes inwestora, korporacji budowlanych czy innych podmiotów zaangażowanych w realizację inwestycji (współpracę z inwestorem).

 

 


(mapka: GDDKiA)

NZ6_4050_s-300x200

Daniel Leyk

Z sukcesami pomagamy naszym Klientom w uzyskaniu należnej, tj. odpowiadającej wszystkim poniesionym szkodom, rekompensaty, zapewniając kompleksową obsługę postępowań odszkodowawczych.

Udostępnij wpis

Inne wpisy