Blog

ZRID dla kolejnego odcinka Via Carpatia w woj. podlaskim

Kolejna, długo wyczekiwana inwestycja niebawem stanie się faktem. A wszystko za sprawą Wojewody Podlaskiego, który właśnie wydał decyzję o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej (decyzję ZRID) dla drogi ekspresowej S19 na odcinku Malewice – Chlebczyn.

Co istotne, z punktu widzenia właścicieli nieruchomości to fakt, że decyzji nadano rygor natychmiastowej wykonalności a przekazanie placu budowy wykonawcy tego fragmentu Via Carpatia planowane jest jeszcze w lutym br.

Jak podaje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad odcinek liczyć będzie ok. 25 km. Nowa droga ominie od zachodu Siemiatycze, wyprowadzając ruch tranzytowy z miasta oraz przekroczy dolinę Bugu estakadą o długości ponad 650 metrów. Zaplanowane są dwa węzły drogowe: Siemiatycze Północ oraz Siemiatycze Południe. Wybudowane zostaną 24 mosty, wiadukty, estakady i przejścia dla zwierząt oraz 17 dużych przepustów. Zaplanowano dwa Miejsca Obsługi Podróżnych: MOP Leszczki Wchód i MOP Leszczki Zachód oraz budowę nowego obwodu drogowego przy węźle Siemiatycze Południe.

Po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu telefonicznego i mailowego.

=========================================================================

Nasi Doradcy udzielą Państwu kompletnych i rzetelnych informacji na temat planowanej inwestycji oraz przysługujących Państwu uprawnieniach, wyjaśnią krok po korku jak z nich korzystać aby odpowiednio zadbać o własny interes – nie interes inwestora, korporacji budowlanych czy innych podmiotów zaangażowanych w realizację inwestycji (współpracę z inwestorem).

 

 

(grafiki: GDDKiA)

NZ6_4050_s-300x200

Daniel Leyk

Z sukcesami pomagamy naszym Klientom w uzyskaniu należnej, tj. odpowiadającej wszystkim poniesionym szkodom, rekompensaty, zapewniając kompleksową obsługę postępowań wywłaszczeniowych i odszkodowawczych.

Udostępnij wpis

Inne wpisy